Butas Žemuosiuose Paneriuose

1_Aine
5_Aine
4_Aine
9_Erdves_Aine_Bunikyte
13_Detale_Aine_Bunikyte_m
11_Svetaine_Aine_Bunikyte_m
15_Vonia_Aine_Bunikyte_m
/Users/aine/Desktop/Rimutes butas Konkursas.dwg
2_Aine
6_Aine
7_Aine
12_Detale_Aine_Bunikyte_m
14_Detale_Aine_Bunikyte_m
8_Aine
3_Aine
16_Detale_Aine_ventiliatorius

Industriniame – miegamajame Žemųjų Panerių rajone esančio sovietinės statybos buto interjero atnaujinimo užduotis – viename kambaryje sutalpinti svetainės, miegamojo ir darbo kambario funkcijas. Taip pat – sukurti jaukų interjerą, kontekstualų supančiai erdvei ir atliepiantį laikotarpiui, kuomet ir buvo formuojamas mikrorajonas, statomi atitinkami gyvenamieji pastatai.

 Jaukūs interjero elementai – kamštinės grindys, kliento pageidaujama žalia spalva – vizualiai nudriekia charakteringus miškų plotus į interjerą. Individualiai projektuoti korpusiniai baldai ir kitos interjero detalės savaip interpretuoja 6-7 dešimtmečio laikotarpį ir mašininę estetiką, tokią kaip lėktuvo sparnas, ir atkartoja trisparnio propelerio formą. Spalvingas interjero plokštumas apibrėžia ir “sustyguoja” tamsūs kontūrai.
Baldai ir interjero detalės talpina savyje iki kelių funkcijų ir leidžia sutaupyti vietos (spinta – lentyna – staliukas su pašvietimu; lentynos sienos viduje vonioje, už veidrožio, sofa – lova su dėže, šviestuvas – lentyna).

Nuotraukos: Kernius Pauliukonis